Pre profesionálnu prezentáciu firmy

28. júla 2019

Profesionálna prezentácia firmy, jej výrobkov a služieb je pre úspešné podnikanie veľmi dôležitá. Na tieto účely je najvhodnejšie využiť kvalitnú prenosnú reklamu. Jej výhodou je okrem lákavého dizajnu aj možnosť rýchleho rozloženia. A skrýva toho v sebe oveľa viac.

Výstavné stánky

Okrem drobných reklamných predmetov, letákov a plagátov vám pri prezentácii firmy pomôžu výstavné stánky.

Výstavné stánky pritiahnu pozornosť každého okoloidúceho. Jednoliaty dizajn v súlade s ostatnými prvkami prezentácie zanechá v návštevníkovi trvalý dojem. Výhodou tohto riešenia je flexibilita použitia. Môžete ich využiť na výstavách a veľtrhoch ale tiež v priestoroch vašej firmy. A dokonca aj v exteriéri.

Výstavné stánky sa dajú jednoducho rozložiť a znovu zložiť. Na prípravu prezentácie vám tak postačí len niekoľko minút. A to bez nutnosti používať náradie. Pri ich používaní oceníte ich kompaktné rozmery, vďaka ktorým sa ich ľahko odveziete v osobnom aute.

Ak plánujete kúpu výstavných stánkov, myslite aj na flexibilitu. Výhodnejšie je, ak majú výstavné stánky ohýbateľné steny. Vďaka tomu ich vždy prispôsobíte konkrétnemu priestoru. Pre dosiahnutie jedinečného efektu môžete zvoliť podsvietenie LED trubicami.

Promo stánok

Promo stánok si môžete objednať v rôznych tvaroch. Najčastejšou voľbou je promo stánok v tvare L, no môžete sa rozhodnúť aj pre iné tvary. Pri objednávke stánku hľadajte dodávateľa, ktorý sa okrem výroby postará aj o grafický návrh. Váš nový promo stánok tak bude navrhnutý na mieru presne podľa vašich požiadaviek. Výhodou je, ak si budete môcť prezrieť návrh stánku v 3D prezentácii. Poskytne vám to lepšiu predstavu o tom, ako bude konečný produkt vyzerať.

Dodávateľ stánku by mal pri jeho návrhu zohľadniť aj vaše finančné možnosti. A samozrejme tiež požiadavky na materiál, z ktorého bude promo stánok vyrobený. K dispozícii máte magnetické, textilné či podsvietené panely stánku.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*